Rajlich, Reilich, Railich, Rajilic, Rejlich, Rejl, Rail, Reilly, Riley...

Lukáš Rajlich v Brně 2013  Luke Rajlich in Brno 2013

♦ V první polovině listopadu 2013 navštívil na jeden týden Českou republiku (Praha, Brno, Uherský Brod) při své 3měsíční cestě kolem světa Lukáš  (Luke) Rajlich, známý americký počítačový programátor, autor webové hry MyMiniLife a spoluautor aplikace FarmVille, kterou programoval ve společnosti Zynga v San Franciscu. Na své podzimní cestě navštívil mj. Argentinu, Francii, Maltu, Maroko, Německo, Norsko, Polsko, Španělsko, Švédsko aj.
V Praze 5. listopadu Luke Rajlich oslavil své třicátiny, v Brně navštívil rodinu dědova bratra Jana Rajlicha a v dominikánském klášteře v Uherském Brodě svého strýce Jana Rajlicha OP.


Luke Rajlich (uprostřed) na návštěvě v Brně: vlevo Jan Rajlich st., vpravo Vítek Procházka (Lukášův bratranec, syn jeho tety Marie Rajlichové-Procházkové)


Jan Rajlich ml., Jan Rajlich st.. Luke Rajlich a Vítek Procházka


Jan, Luke a Vítek


Jan st., Jan. ml. a LukeTakřka 2metrový Luke a Jan Rajlich st., 93letý bratr jeho dědečka Václava, 9. 11. 2013


Luke, Jan st. a Jan. ml.


Jan a Luke na pivě 


Luke v národní kulturní památce, gotickém kostele sv. Jakuba v Brně......a v loretě barokního minoritského kostela


Na náměstí Svobody probíhal právě svatomartinský košt mladých vín za doprovodu moravské cimbálovky (v pozadí 97 m vysoká věž chrámu sv. Jakuba)


...a ještě foto před vlajkami Moravanů


...a u stánku se slovenskými trdelníky (i když zde z Hodonína)A vzhůru dolů do katakomb Centra experimentálního divadla na Zelném trhu v Brně v doprovodu Aleny Rajlichové...


A tamtéž na sklepní scéně...


...a na otevřené alžbětínské scéně


A na Špilberk!


Luke Rajlich v Brně na hradě  a pevnosti Špilberku, druhé jím v ten den navštívené národní kulturní památce (v pondělí 11. 11. 2013)

(Fotografovali Jan Rajlich ml. a Alena Rajlichová)

 
©2011 Vision Bros